Interesanti, Neticami

Ar Vēzi Slims Puika Pats Taisa Rotaļlietas, Lai Savāktu Naudu Ārstēšanai

Palīdzība līdzcilvēkiem ir ļoti svarīgs cilvēka pienākums. Ir svarīgi palīdzēt otram, īpaši bērnam, ja tas nonācis nelaimē.

Šis stāsts ir par puisēnu vārdā Andrejs, kurš vairāk par visu pasaulē vēlējās būt vesels. Kad puikam bija tikai 4 gadi, viņam atklāja leikēmiju. Kopš tā brīža viņš visu laiku pavadīja slimnīcā. Ārstniecībai Baltkrievijas Republikas zinātniski-praktiskajā radiācijas medicīnas un cilvēka ekoloģijas centrā bija nepieciešami 2 miljoni rubļu, taču puisēna ģimenei tādas naudas nebija.

Divas dienas pirms jaunā gada, mazā Andreja dzīvē atgadījās īsts brīnums. Viņa mamma Aļona uz palātu atnesa baltas zeķes, rīsus un flomāsterus. Tā kā puisēnam slimnīcā bija garlaicīgi, viņa vēlējās viņa ikdienu padarīt košāku. Mazajam prātā ienāca ideja uztaisīt sniegavīru.

Pašu pirmo sniegavīriņu pagatavoja Aļona un puisēna vecmāmiņa, Andrejs to tikai izkrāsoja. Mazie vīriņi sanāca ļoti skaisti, un vecāki nolēma pamēģināt rotaļlietas pārdot.

“Es esmu pilnībā pārliecināta, ka Ziemassvētku Vecītis gāja garām tieši tajā brīdī, kad mēs ar dēlu taisījām rotaļlietas”, – stāsta mazā puisēna mamma Aļona.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

 


loading...