Noderīgi

Babas Vangas pravietojumi par 2018. gada beigām, lūk ko varam sagaidīt…

Baba Vanga tiek saukta par 21. gadsimta Nostradamu. Bulgārijas praviete ir prognozējusi vairāk nekā pirms 15 gadiem, ka daudzi cilvēki ir atraduši neticami precīzu un normālu. Bulgārijas mistiķe cieta no pilnīga akluma kā bērns. Tomēr kaut kādā veidā viņai izdevās prognozēt 11. septembra terora uzbrukumus un 2004. gada boksa dienas cunami, un viņa arī brīdināja pasauli par teroristisko grupu ISIS pieaugumu pirms vairākiem desmitiem gadu.

Baba Vanga, kas nomira 1996. gadā 85 gadu vecumā, dzīvoja normālu un pazemīgu dzīvi. Tiek teikts, ka Bulgārijas iedzīvotāji, viņas dzimtenē, uzskata viņu vairāk par dziednieci, kura spēja palīdzēt simtiem tūkstošu cilvēku.

Neskatoties uz viņas iespējamām dziednieciskām spējām, daudzi šeit redz viņu, kā pravieti, kam bija spēja paredzēt kādu no tumšākajiem laikiem mūsu planētas vēsturē. Tie, kuri tic savai psihiskajai varenībai, apgalvo, ka aklā praviete prognozē notikumus ar 85 procentiem precizitātes.

Baba Vanga ne tikai uzskatīja, ka viņai šī ir dāvana, lai redzētu nākotni, daudzi ticēja, ka praviete no Balkāniem spēja dziedēt cilvēkus, kļūstot par bagātu un spēcīgu cilvēku.

 Spēks redzēt nākotni

Tātad, kā tā paredzēja nākotnes notikumus?

Tiek uzskatīts, ka Babai Vangai pēc briesmīgās vētras, ko viņa pārcieta, parādījās pirmajās nākotnes notikumu vīzijās.

Pēc tam, kad vārds izkļuvis no sievietes, kura var redzēt nākotni un dziedēt ar pārdabiskām spējām, viņa kļuva par valsts vadītāju, zinātnieku, vēsturnieku un pat aktieri, kas dodas uz Bulgāriju tikai, lai tiktos un runātu šeit.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu


loading...