Neticami, Šokējoši

Cigarešu ražotāju firma atklāj, kā patiesībā tiek ražotas cigaretes. Šausminoši pat skatīties

Viena no pasaulē izplatītākajām problēmām ir cigaretes. Gandrīz katrs trešais iedzīvotājs smēķē cigaretes, bet ne katrs zina, ka cigaretes katru gadu nogalina lielu skaitu cilvēku. Upuru skaits ir mērāms miljonos, neskatoties uz to, ka uz cigarešu paciņām ir brīdinājumi ar šausminošiem attēliem ar to, kādas sekas var izraisīt smēķēšana.

Briesmīgākais, ka daļa patērētāju šos attēlus neuztver nopietni un uzskata par joku, viņi netic, ka kas tāds var notikt arī ar viņiem. Taču vai viņi zina, kā cigaretes tiek ražotas un kas tajās tiek likts iekšā? Redzējis varbūt nav neviens, bet kaut ko dzirdējis par to gan būs katrs. Kā ir patiesībā?

Nevienam nav noslēpums, ka cigaretēs ir liels daudzums nikotīna, kas ir galvenā to sastāvdaļa. Jaunākie pētījumi liecina, ka katra cigarete vidēji cilvēkam atņem nevis 5 minūte no cilvēka dzīves, bet gan vienu. Šis fakts apstiprināts kādā 2 gadus ilgā Hārvardas universitātes pētījumā.

Vai jūs spējat iedomāties, kādas sastāvdaļas tiek pievienotas cigaretēs? Vai spējat iedomāties, kādus ķīmiskus savienojumus pievieno cigarešu ražošanas procesa laikā? Tas viss tiek ievilkts tavās plaušās.

Lūk, visa patiesība par to, kas tiek pievienots cigaretēs.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu


loading...