Interesanti, Neticami

Stounhendža ir vieni lieli meli! Šie ir īstenie attēli, kurus viņi nevēlas, lai jūs jebkad redzētu.

Stounhedža, senais piemineklis, kas piesaista miljoniem tūristu gadā, satur daudz noslēpumu. Viens no mazāk zināmiem ir tas, ka stāvošie akmeņi, kurus mēs redzam šodien, faktiski ir radušies mazāki par 50 gadiem, vairāku gadu atjaunošanas rezultātā. 

Saskaņā ar to, kas zināms jau sen, ir zināms, ka neticamais akmens komplekss Viltšīrā, Anglijā tika uzbūvēts saskaņā ar arheologiem un pētījumiem kaut kur no 3000 BC līdz 2000 BC. Radiocarbon, kas datēts ar 2008.gadu, liecina, ka pirmie akmeņi tika izvirzīti laikā no 2400 līdz 2200 BC, savukārt cita teorija liecina, ka zilais akmens var būt audzis vietā jau 3000 BC.

Saskaņā ar jauno pētījumu, ko veica Londonas universitātes koledžas arheologi un ģeologi, Stounhendžas akmeņi radās Preseles Hills, Pembrukšīrā, 225 kilometru attālumā no viena no visvermiskākajiem Senās pieminekļiem uz planētas: Stounhedžs.

Kaut arī pētnieki uzskatīja, ka akmeņi radās no Preseles kalniem kopš 1920. gada, viņi nekad nezināja precīzu atrašanās vietu, no kurienes akmeņi tika iegūti. Pievienojot noslēpumam to, kā senajai cilvēcei izdevās pārnest laukakmeņus, pētnieki apšauba pieminekļa vecumu.

 Senie cilvēki apstājās no akmeņiem laikā no 3400. g. Līdz 3200. g. Pirms Kristus, kamēr piemineklis tika uzbūvēts, saskaņā ar populārākajiem zinātniekiem aptuveni 2900. gadā pirms mūsu ēras, tas nozīmē, ka senais piemineklis patiesībā varētu būt 500 gadus vecāks nekā agrāk domāts.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu, kā arī aplūko slēptās bildes!


loading...