Interesanti, Neticami

Vai Tu Atceries Slaveno Mēriju No Filmas Meklējot Kapteini Grantu? Lūk Kā Viņa Izskatās Tagad

Leģendārā PSRS laika daudzsēriju filma Meklējot kapteini Grantu bija īsta sensācija un viens no lielākajiem tā laika hītiem! Filmas viena no galvenajām varonēm bija Mērija – pazudušā kapteiņa Granta meita. 

Nu jau pagājuši 30 gadi kopš filma piedzīvoja savu pirmizrādi 1986 gadā. Daudzsēriju filmas sižets bija balstīts uz divām sižetiskām līnijām! Pirmā līnija bija par franču rakstnieka Žila Verna dzīvi un laiku, kā tapa viņa viens no slavenākajaiem romāniem “Kapteiņa granta” bērni.

Otra sižetiskā līnija bija tā, kas piešķīra daudzsēriju filmai tās leģendāro statusu – uz romāna motīviem balstītie piedzīvojumi, meklējot kaut kur pasaules jūrās un okeānos pazudušo kapteini Grantu.

Lords Glenervens kopā ar sievu Helēnu ir devušies savā kāzu ceļojumā ar kuģi Dankans. Kuģa ekipāžai izdodas noķert haizivi, kura ir aprijusi šapmpanieša pudeli ar dokumentiem, kurus daļēji ir iznīcinājis ūdens. Teksti ir rakstīti trīs valodās, un pēc tiem noprotams, ka kapteiņa Granta kuģis ir cietis katastrofā kaut kur uz 37 paralēles dienvidu puslodē. Izglābties esot izdevies diviem matrožiem un pašam kapteinim.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu


loading...