Interesanti, Neticami

Viņa piedzima, kad mammai bija tikai 15… Liene atzīst : “Bērnībā likās, ka vecmāmiņa ir mana īstā mamma”

Pati jaunākā mamma! Kad manai mammai bija 15 gadu, piedzimu es! Kad iemācījos rēķināt es sāku brīnīties kāpēc mums ir tik maza gadu starpība. Es pat atceros, ka prasīju, lai vecmāmiņa pārrēķina manā vietā. Man likās, ka tieši vecmāmiņa patiesībā ir mana īstā mamma. Jo, tā kā iesākumā abas divas par mani rūpējās, par savu mammu vairāk uzskatīju vecāko – Līdz ar to vecmāmiņu.

Vecmāmiņa teica, ka es savu īsto mammu labu laiku esot saukusi vārdā, par ko viņā esot ļoti pārdzīvojusi, lai gan vēlāk šis ieradums man pārgāja un es tā var nedarīju. Drīz vien man nāca apskaidrība, ka ne visas mātes ir tik jaunas, kā manējā…

Tagad pati esmu teju vai pieaugusi un mūsu attiecības ir pilnībā mainījušās! Daudziem varētu šķist, ka tas ir tik forši un skaisti, ka tev ir tik jauna mamma, teju vai kā māsas! Tomēr tam visam ir sava ēnu puse! Reizēm ir tā, ka tieši es mammai prasu, kur viņa dosies, cikos būs mājās utt.

Manai mammai joprojām patīk iet izklaidēties ar savām draudzenēm un cilvēki lielākoties mūs uzskata par māsām – tas tik tiešām ir kaitinoši!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpnājumu


loading...